Innowacja: Gra w bocce i bowling – to mnie uskrzydla.

Opublikowano: 2019-03-18 19:43, Numer artykułu: 12016

Innowacja: Gra w bocce i bowling – to mnie uskrzydla. Podniesienie własnej samooceny i pewności siebie jako czynnik osiągnięcia zamierzonego celu w życiu.

Prowadzące: Patrycja Zastempowska, Inez Rozpędowska, Agnieszka Ege-Oppenkowska, Beata Breitenbach.

Treningi prowadzone były cyklicznie na sali gimnastycznej ZS nr 30 Specjalnej w Bydgoszczy , w kręgielni „Olimpic Bowling Center” ul. Toruńska 59 oraz na korytarzu szkolnym. Podczas zajęć przypomniano zasady gry w bowling i... bocce. Uczniowie głownie doskonalili technikę gry i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Najlepsi zawodnicy(wyłonieni podczas wewnątrzszkolnych zawodów) uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kręglarstwie w Tucholi ( Łukasz Pociecha, Rafał Wesołowski, Bartosz Popiołek, Karolina Maleska, Agnieszka Jordan, Kamila Meller). Podczas zawodów młodzież miała okazję sprawdzić swoje umiejętności zdobyte podczas regularnych treningów. Najlepsze wyniki osiągneli Łukasz Pociecha i Karolina Maleska zdobywając srebrny medal.Udział naszych uczniów w turnieju był dla nas kolejny raz cennym doświadczeniem i motywacją do dalszych działań w przyszłym semestrze . Postaramy się jeszcze bardziej popracować nad techniką i precyzją rzutu oraz koncentracją na zadaniu.