Opublikowano: 2018-11-29 19:18, Numer artykułu: 8955

29 listopada w ZSO nr4 odbył się XII Kujawsko-Pomorski Mityng Pływacki Placówek Szkolnictwa Specjalnego i Integracyjnego zorganizowany w ramach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości i 40 rocznicy wyboru Papieża Polaka Jana Pawła II. Organizatorem zawodów był SOSWnr3, ZSOnr4 i Stowarzyszenie "Rodzina". Nasi uczniowie pod opieką i czujnym okiem trenerów p.Joanny Cieślik i p. Łukasza Pabianka zdobyli sporo medali w różnych konkurencjach:
Karolina Maleska - II miejsce stylem klasycznym na 25m i II miejsce stylem klasycznym na 50m.
Rafał Wesołowski - II miejsce w stylu dowolnym na 25m i II miejsce stylem dowolnym na 50m.
Bartek Popiołek - I miejsce w stylu grzbietowym na 25m, I miejsce stylem dowolnym na 50m
Gracjan Kun - IV miejsce stylem grzbietowym na 25m i V miejsce stylem dowolnym na 50m
Łukasz Remus - II miejsce stylem klasycznym na 25m i II miejsce stylem klasycznym na 50m.
Jesteśmy dumni z naszych pływaków - gratulujemy Wam!